הסיפור שלנו

מונרוב ושות' הינו משרד בוטיק, בין המשרדים המובילים בארץ בתחומי הביקורת החקירתית, הביקורת הפנימית, ניהול הסיכונים ואבטחת מידע וסייבר.

המשרד מטפל בתיקי איכות הדורשים מעורבות גבוהה של השותפים במשרד ושל צוות העובדים הבכיר. 

מדריך הדירוג Dun's 100  מבית דן אנד ברדסטריט ישראל, דירג בשנת 2021 את משרד מונרוב ושות'  כמשרד מוביל בתחום הביקורת הפנימית ובתחום הביקורת החקירתית.

המשרד הינו פיצול של משרד רואי החשבון אלקלעי מונרוב ושות' אשר פעל במשך למעלה מ 15 שנים עד פיצולו בסוף 2020 (משרד אלקלעי מונרוב ושות' ימשיך לפעול ולתת טיפול ומענה ללקוחות רבים בהם זכה אלקלעי מונרוב ושות' במסגרת מכרזים בשנים האחרונות וזאת למשך 5 השנים הבאות). 

 

המשרד מתמחה בתחומי הביקורת החקירתית, הביקורת הפנימית, ביקורת ואבטחת מערכות מידע וסייבר, ניהול סיכונים, איזון משאבים, הערכות שווי, וייעוץ פיננסי . המשרד מונה עשרות עובדים מקצועיים בהם: רואי חשבון, עורכי דין, כלכלנים, אנשי מערכות המידע וסייבר, מהנדסי תעשיה וניהול וחוקרים לשעבר במשטרת ישראל. 

 

במהלך השנים צבר צוות מונרוב ניסיון רב בביצוע מגוון רחב של עבודות בארץ ובחו"ל בכל תחומי הבקרה וניהול הסיכונים ובמגזרי פעילות שונים, כגון: בנקים, ביטוח, קרנות נאמנות, קופות גמל, משרדי ממשלה, חברות ממשלתיות, תעשייה, נדל"ן, קמעונאות, רשויות מקומיות, תקשורת, מוסדות חינוך, עמותות ומלכ"רים, הייטק ועוד. 

 

בין לקוחות המשרד ניתן למצוא מגוון רחב של ארגונים החל מגופי ענק כגון: קבוצת חילן, קבוצת מג'יק, קבוצת מבנה, המשביר לצרכן, קבוצת כלמוביל, רני צים מרכזי קניות, איילון חברה לביטוח, המכון הגיאופיסי לישראל, קו-אימפקט, רותם תעשיות, מדרשת שדה בוקר ועוד. בנוסף, משמש המשרד כזרוע הארוכה של גופי אכיפה שונים דוגמת משרד האוצר - רשות שוק ההון ועוד, לשם ביצוע ביקורת בגופים מפוקחים. 

 

משרד מונרוב  משמש כנציג הבלעדי של חברת Galvanize בישראל, החברה המובילה בעולם בפיתוח כלי ניהול סיכונים, ניתוח ותחקור נתונים, ציות וניהול הביקורת הפנימית. ובנוסף משמש כנציג הבלעדי של חברת WizSoft בישראל, אשר מפתחת מערכות ניתוח נתונים מתקדם, אנומליות ולימוד מכונה.

Businessman touching light bulbs, new id

פעילויות נוספות

 
לוגו הכשרת דירקטורים.png

eDirector הוא גורם מקצועי שמרכז את כל הידע הדרוש לדירקטור למילוי תפקידו תחת קורת גג אחת. אנחנו מציעים סדרה של הכשרות והשתלמויות בנושאים הרלוונטיים ומספקים לדירקטור את מעטפת הידע הדרושה לו. ההכשרות מועברות על ידי מרצים מומחים מהארץ ומהעולם.

wizsoft.png

WizSoft הינה מפתחת מובילה של מוצרי תוכנה המבוססת על טכנולוגיית כריית נתונים עבור המגזר העסקי. תוכנת WizSoft מאפשרת לך להסתכל על נתונים בצורה שונה לחלוטין ולחשוף קשרים העשויים להתקיים בין שדות שנראים לכאורה לא קשורים. פירמת מונרוב ושות' משמשת כנציגה של החברה בישראל.

Galvanize Logo.jpg

ACL) Galvanize לשעבר) הינה חברת תוכנה בינלאומית, אשר מפתחת יותר משלושה עשורים, כלי בקרה, ניתוח נתונים וניהול סיכונים עם חזון לשיפור תהליכי העבודה עבור האורגנים השונים העוסקים בתחום הממשל, הסיכונים והציות.(GRC Governance, Risk Management and Compliance). פירמת מונרוב ושות' משמשת כנציגה הבלעדית של החברה בישראל.

2016_convert_Effcon_logo_Part6-page-001.

מערכת Effective-Control) Effcon) של חברת הייעוץ מונרוב ושות' הינה מערכת ממוחשבת ייחודית אשר פותחה על בסיס של למעלה מ-20 שנות ניסיון בתחום הבקרה הפנימית וייעוץ למניעת מעילות. המערכת מאפשרת לקיים תהליך בקרה ממוכן, מתמשך ובלתי תלוי לצורך איתור מעילות ואי סדרים, צמצום הסיכונים התפעוליים ובחינת אפקטיביות הבקרה הפנימית בארגונים. המערכת מהווה כלי מרכזי בסיוע לארגון בהשגת יעדיו העסקיים.

 

שותפים והנהלה

  • LinkedIn
  • LinkedIn
  • LinkedIn

vCard

 

חזון הפירמה

פירמת מונרוב ושות' מתחייבת לפעול תמיד ביושרה, בהגינות, במסירות ובאדיבות, תוך מתן שירות אישי ומעולה על ידי צוות עובדים מסורים ומנוסים בתחומם. דגש רב מושם על איכות השירות הבלתי אמצעי הניתן ללקוחות, בד בבד עם ביצוע עבודה מקצועית וקפדנית. ההצלחה מתאפשרת בזכות העובדים המסורים העושים עבודתם, על בסיס יישום ערכים של פתיחות ואמון תוך מתן כבוד הדדי. חזון הפירמה מהווה עבורנו את התשתית להעניק ללקוחותינו את הביטחון המלא שיש על מי לסמוך, וכי הם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות של צוות מסור אשר יעשה עבורם כל שיידרש. הפירמה זמינה עבורכם בכל עת למתן ייעוץ ומענה בכל שאלה ובקשה.

 

אחריות חברתית

אחריות חברתית היא תאוריה מוסרית לפיה לכל אדם או ארגון יש מחויבות להיטיב עם החברה והסביבה בכללותה. האחריות החברתית עוסקת לרוב בשמירה על איזון בין התפתחות כלכלית במובנה החומרי, לבין רווחת החברה והסביבה. 
מיום הקמתה ראתה פירמת מונרוב ושות' חשיבות גבוהה ליישום אחריות חברתית כגורם חשוב בהצלחה העסקית שלה. מנהלי ועובדי הפירמה פועלים בתחום האחריות החברתית במסגרות התנדבות שונות.
בנוסף לאור חשיבות הרבה אותה רואה הפירמה בתחום האחריות החברתית, פירמת מונרוב ושות' משמשת בהתנדבות כמבקר הפנימי הראשי בעמותת בעצמי. בעצמי הנו ארגון חברתי, הפועל לצמצום העוני והפערים החברתיים בישראל, על ידי קידום בתעסוקה של אוכלוסיות מודרות ומעוטות-הזדמנויות.